Popüler fotoğraf paylaşma platformu Flickr, App Store'daki uygulamasını güncelleyerek sadece iOS 7 için otomatik fotoğraf yükleme özelliğini ekledi.


Yahoo'nun sahibi olduğu popüler fotoğraf paylaşma platformu Flickr, App Store'daki uygulamasını bir kez daha güncelledi. Bir önceki güncelleme ile iOS cihazlarda çeşitli fotoğraf filtreleme seçenekleri sunan uygulamaya, bu yeni gelen güncelleme ile otomatik fotoğraf yükleme seçeneği eklendi.


Bildiğiniz gibi iOS 7 ile Flickr uygulaması sisteme entegre edilmişti. Flickr da uygulamasını güncelleyerek fotoğraf tutkunlarına yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor. Güncellenen uygulama sayesinde, iOS 7'deki fotoğraflarınızı artık yüksek çözünürlükte otomatik olarak Flickr hesabınıza yükleyebileceksiniz.

İsim:  11381321214.jpg
Görüntüleme: 357
Büyüklük:  210.0 KB (Kilobyte)

Yeni çektiğiniz bir fotoğraf veya daha önce galerinizde bulunan bir fotoğraf "Otomatik Yükle" seçeneğini aktif hale getirdiğiniz zaman, direk olarak Flickr hesabınıza yüklenecek.


Kullanıcılarına 1 TB gibi yüksek bir depolama alanın sunan Flickr'ın, bu yeni özelliği sayesinde bünyesinde daha fazla fotoğraf toplayıp, popülerliğini arttırmayı hedeflediğini düşünüyoruz.


iOS için Flickr uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.