Mobil oyun geliştirici devi Gameloft, oyun severler için yeni yıl indirimine gitti. Kısa süreliğine indirimde olan oyunları haberimizde bulabilirsiniz.


Mobil platformlar için geliştirdiği oyunlar ile bilinen Gameloft firması, oyun severlere yeni yıl hediyesi olarak birçok oyununda indirime gitti. Yeni çıkardığı oyunları Free to Play (ücretsiz) olarak yayınlayan firma, daha önceki oyunlarının fiyatlarını kısa süreliğine 1,79 TL gibi uygun fiyata düşürdü.

Gameloft'un indirime gittiği oyunlar arasında en dikkat çekeni Gangstar Vegas oldu. HAVOK fizik motoru ile geliştirilen GTA tarzındaki Gangstar Vegas 5,49 TL'ye satılıyor. FPS türündeki ve serinin dördüncü oyunu olan Modern Combat 4: Zero Hour'un fiyatı ise 12,99 TL'den 1,79 TL'ye düştü.

Batman'in yeni oyunu The Dark Knight Rises'ın fiyatı da 12,99 TL'den 1,79 TL'ye indirildi. Gameloft'un Android oyunlarında ise uygulama içi satın alma fiyatlarında %50 indirim yapıldı.

İsim:  basliksiz-21387536287.jpg
Görüntüleme: 93
Büyüklük:  162.1 KB (Kilobyte)

Gameloft; Zombieweood, The Dark Knight Rises ve The Amazing Spider Man'in uygulama içi satın alma seçeneklerinde yarı yarıya indirim yaptı.

The Dark Knight Rises'ı indirimli olarak iOS için buradan satın alabilirsiniz. Modern Combat 4: Zero Hour'u indirimli olarak iOS için buradan satın alabilirsiniz.

Alıntı..!
Kaynak:SDN