Google’ın takvim uygulaması iOS platformuna da geldi. Google Takvim uygulamasının ayrıntılarını ve indirme linkini haberimizde bulabilirsiniz.


İsim:  1-1426029102.jpg
Görüntüleme: 253
Büyüklük:  77.8 KB (Kilobyte)

Google geç de olsa Android platformuna sunduğu uygulamalarını iOS platformuna da taşımaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda ofis uygulamalarını iOS’a sunan Google şimdi de Takvim uygulaması ile iPhone kullanıcılarının karşısına çıkıyor.iOS 7 ve üzeri cihazlarda çalışan Google Takvim uygulaması ile günlük programınızı not alıp bunlara hatırlatıcılar kurabilirsiniz. Düz ve renkli tasarımı ile dikkat çeken Google Takvim uygulamasının tüm özellikleri ise şöyle:

Yeni Program Görünümü - Gittiğiniz yerlerin fotoğrafları ve haritaları ile programınıza göz atın.
Gmail'den Etkinlikler - Uçuş, otel, konser, restoran rezervasyonları ve daha fazlası takviminize otomatik olarak eklenir.
Takviminizin doldurulması konusunda yardım - Etkinlik başlıkları, yerler ve kullanıcılar için akıllı önerilerle etkinlikleri hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
Farklı takvim görünümleri - Tek gün görünümü ile bir bakışta birden fazla günü görebileceğiniz görünümler arasında kolayca geçiş yapın.
Tüm takvimleriniz tek ve ulaşılması kolay bir yerde - Google Takvim, telefonunuzda Exchange ve iCloud dahil tüm takvimlerle birlikte çalışır.
Google Takvim uygulamasını buradan indirebilirsiniz.