Her hafta olduğu gibi bu hafta da, yepyeni bir "Haftanın iOS uygulamaları" yazısıyla karşınızdayız. Farklı kategorilerden eğlenceli ve işlevsel iOS uygulamaları sizleri bekliyor.


İsim:  haftanin-ios-uygulamalari.jpg
Görüntüleme: 723
Büyüklük:  151.3 KB (Kilobyte)

Yepyeni bir haftanın iOS uygulamaları yazısıyla yine karşınızdayız. Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden eğlenceli ve işlevsel uygulamalar sizleri bekliyor.

Bu hafta farklı kategorilerden birçok uygulamayı sizler için ele aldık.

İsterseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve haftanın iOS uygulamalarına hızlıca bir göz atalım.

Battery Share

Kendi içerisinde bir sosyal medya platformu oluşturan Battery Share uygulaması ile listenizde ekli olan arkadaşlarınızın iPhone’larının şarj durumunu an ve an görebiliyorsunuz. Batarya durumunuzu arkadaşlarınız veya aileniz ile paylaşmanız hayatınızı kolaylaştırabilir.

-battery-sharepng

Muru

Spotify ile çalışan Muru uygulaması, anlık durumunuza göre çalma listeleri oluşturabiliyor. Hareketli müzikten yavaş müziğe veya hip-hop türünden pop türüne gibi farklı müzik türlerine geçişi ve saati ayarladıktan sonra, Muru size bir liste sunuyor ve uygulama üzerinden dinleme imkanı vadediyor.

-murupng

Starbucks Keyboard

Starbucks kahvelerinden oluşan emojileri, Starbucks Keyboard uygulaması ile arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. iMessage, Facebook Messenger ve WhatsApp destekli Starbucks Keyboard uygulamasında onlarca farklı emoji sizleri bekliyor.

-starbuckspng

Cuto Wallpaper

Duvar kağıdı uygulaması olan Cuto Wallpaper ile iPhone, iPad, iMac ve Apple Watch’unuza uygun çözünürlükte duvar kağıtları bulabilirsiniz. Her hafta yenilenen yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları Cuto Wallpaper’ı diğer uygulamalardan farklı kılıyor.

-cuto-wallpaperpng