YouTube, iPhone ve iPad cihazlar için App Store'daki uygulamasını güncelledi. Güncelleme ile gelen tüm yenilikleri haberimizde bulabilirsiniz.


Google'ın sahibi olduğu YouTube, iOS platformundaki uygulamasını güncelledi. Daha önce de iOS 7 için güncellenen YouTube, bu yeni güncelleme ile iOS 7'de yaşanan bazı sorunları ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Bildiğiniz gibi iOS platformundaki YouTube uygulamasında, Wi-Fi bağlantısı ile video izlerken videonun kalitesini kullanıcılar manuel olarak değiştiremiyordu. Uygulama o anki internet bağlantı hızına göre videonun kalitesini otomatik olarak optimize ediyordu. Bu durum da internet bağlantısı düşük kullanıcılara bazen zor anlar yaşatabiliyordu.

YouTube, App Store'daki uygulamasını bugün güncelleyerek, yaşanan bu sorunu ortadan kaldırıyor. Güncellemeyi yükleyen kullanıcılar artık Wi-Fi bağlantısı ile video izlerken, videonun kalitesini manuel olarak değiştirebilecek. Ancak bu manuel kalite değişiminin hücresel veride (3G) kullanılmadığını belirtelim.

İsim:  basliksiz-11381875100.jpg
Görüntüleme: 603
Büyüklük:  104.7 KB (Kilobyte)
Video kalitesini manuel olarak değiştirmenin yanında güncelleme ile uygulamanın iOS 7 için optimizasyonların yapıldığını eklemekte fayda var. Ancak ne yazık ki YouTube uygulamasının video arama kısmında halen daha iOS 6'nın klavyesi yer alıyor. Umarız bu hata da önümüzdeki günlerde bir güncelleme ile düzeltilir.

Wi-Fi İle
-img_0397png
-img_0398png
-img_0399png
3G İle
-img_0401png
-img_0402png

Fotoğraflar AppleYardim.Org Adına VenomTrK Tarafından çekilip yüklenmiştir. Alıntı Yapılamaz..!