İsim:  steelseries-apy-1.jpg
Görüntüleme: 72
Büyüklük:  41.6 KB (Kilobyte)
SteelSeries firması iOS cihazlar ile uyumlu "Stratus XL" kontrolcüsünü tanıttı. Stratus XL ile mobil oyun keyfini çok daha ileriye taşımak mümkün görünüyor.

iPhone için geçtiğimiz aylarda kablosuz gamepad geliştiren SteelSeries firması şimdi de 'Stratus XL' adını verdikleri yeni oyun kumandasıyla mobil oyun severlerle buluşuyor. Bu yeni kontrolörü bir öncekinden ayıracak olan çok önemli bir fark var. Bu fark da ürünün boyutu.

SteelSeries'in geliştirmiş olduğu Stratus Gamepad ürünü taşınabilir ve küçük boyutlu bir kontrolcü idi. Alışması zaman alacak gibi görünen yeni kontrolcü Stratus XL oldukça büyük boyutu ile çok sevilen Xbox Gamepad ve PlayStation DualShock cihazlarını andırıyor. Stratus XL'nin büyük elli oyun severlerin hoşuna gideceğini düşünüyoruz.

İsim:  steelseries-apy-2.jpg
Görüntüleme: 53
Büyüklük:  39.4 KB (Kilobyte)

Fiyatı ne olacak?
Boyutunun büyüklüğü dışında ürünün Bluetooth bağlantısı da bulunuyor. iPhone, iPad, iPod touch ve hatta Mac ile uyumlu olan Stratus XL'nin fiyatının ise 79,99 dolar olan Stratus'tan daha fazla olması bekleniyor. Önümüzdeki yıl satışa sunulması beklenen ürün hakkında önümüzdeki dönemde çok daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz.