iPhone 6, başarılı bir cihaz olsa da, çok dayanıklı bir kasaya ve ekrana sahip değil. İşte iPhone 6'nın dayanıklılığını artırmak için kullanabileceğiniz ilginç kılıflar.


İsim: iphone-6-plus-1.jpg
Görüntüleme: 258
Büyüklük: 10.8 KB (Kilobyte)

Apple'ın son iPhone modeli iPhone 6, çok başarılı özellikler ve başarılı bir tasarım ile geliyor. Ancak, o kadar para harcadığımız iPhone 6, önde darbelere açık bombeli bir ekrana ve çok dayanıklı olmayan bir alüminyum kasaya sahip olmaması nedeniyle, önceki modellere göre, alacağı darbelerde daha kolay zarar görecek durumda.

Peki, iPhone 6'nın dayanıklılığını nasıl artıracağız? Bir telefonun dayanıklılığını artırmanın en iyi yolu, tabi ki kılıflardır. İşte iPhone 6'da kullanılabilecek başarılı ve ilginç kılıflar.

Gresso Titanyum Kılıflar

Gresso tarafından el işçiliğiyle geliştirilen Titanyum kılıflar, Dünya'nın en pahalı iPhone 6 kılıfları olarak tarihe geçmiş durumda. Şu anda Gresso T1 modeli 2 Bin Dolar fiyata sahip. Ayrıca 18 Ayar altın içeren T2 ve T3 modelleri ise 3 Bin Dolar fiyatla satışa sunuluyor. Tüm Dünya genelinde satılan Gresso kılıflar, özel siparişlerle alınabiliyor.

İsim: 1-gresso-titanyum.jpg
Görüntüleme: 267
Büyüklük: 83.0 KB (Kilobyte)

Elago S6 Outfit Matrix

Elago'nun iPhone 6 için geliştirilen ve 9.4 mm kalınlığa sahip S6 Outfit Matrix modeli ülkemizdeki kılıf pazarında yaygın olarak bulunuyor. iPhone 6 ile uyumlu renklerle satılan kılıf, uygun diyebileceğimiz fiyatlara sahip.

İsim: 2-elago-s6-outfit-matrix.jpg
Görüntüleme: 366
Büyüklük: 67.1 KB (Kilobyte)

Totu Ambulatory

Elago S6 Outfit Matrix'e benzer diyebileceğimiz Totu Ambulatory kılıflar, iPhone 6 ile benzer renk seçenekleri sunuyor ve ülkemiz pazarında yaygın olarak bulunuyor.

İsim: 3-totu-ambulatory.jpg
Görüntüleme: 209
Büyüklük: 114.1 KB (Kilobyte)

In The Fair Fancy Serisi

Kılf dünyasında sıkça gördüğümüz şeffaf silikon kılıflardan olan Fancy Serisi kılıflar, gösterişli özel bir tasarıma sahip. Ayrıca kulaklık ve usb girişlerinde kapakçıklara da sahip

İsim: 4-in-the-fair-fancy.jpg
Görüntüleme: 193
Büyüklük: 113.5 KB (Kilobyte)

Spigen Wallet S

Kılıf dünyasının bilinen markası Spigen tarafından geliştirilen Wallet S kılıflar, cüzdan olarak da kullanılabiliyor. Kapaklı ve deri Spigen Wallet S, ülkemiz pazarında da satılıyor.

İsim: 5-spigen-wallet-s.jpg
Görüntüleme: 237
Büyüklük: 90.9 KB (Kilobyte)

Otterbox Defender Serisi

Üç katmandan oluşan Otterbox Defender kılıf modelleri, dünyanın en dayanıklı kılıfları arasında yer alabilir. Çok ciddi darbelere ve çizilmelere dayanabilen Defender kılıflar, ne yazık ki ülkemiz pazarında satılmıyor.

İsim: 6-otterbox-defender.jpg
Görüntüleme: 221
Büyüklük: 61.9 KB (Kilobyte)

Griffin Identity Mirror

Griffin tarafından geliştirilen Identity Mirror modeli arkasında aynaya sahip. Dayanıklı olmasına karşın kısa sürede stokları tükenen Identity Mirror kılıfların ülkemizden satın alınıp alınmadığı bilinmiyor.

İsim: 7-griffin-identity-mirror.jpg
Görüntüleme: 202
Büyüklük: 116.1 KB (Kilobyte)

Spigen SGP Tough Armor

iPhone 6'yı çok kalın ve güçlü gösteren Spigen SGP Tough Armor, siyah, beyaz, gri ve altın renk seçeneklerine sahip. Ayrıca ülkemizde de satılmakta.

İsim: 8-spigen-sgp-tough-armor.jpg
Görüntüleme: 396
Büyüklük: 85.8 KB (Kilobyte)

Uncommon Rainbow

Uncommon tarafından geliştirilen Rainbow kılıf modeli, sert silikon bir yapıya sahip. Ülkemiz pazarında satılmayan Uncommon Rainbow kılıflar, görsel olarak çok dikkat çekici.

İsim: 9-uncommon-rainbow.jpg
Görüntüleme: 471
Büyüklük: 47.9 KB (Kilobyte)

Spigen Neo Hybrid

Spigen tarafından geliştirilen Neo Hybrid kılıf modeli, alüminyum ve plastikten oluşuyor. Yanlarda kullanımı kolaylaştıran alüminyum tuşlara sahip kılıf, iPhone 6 ile benzer renk seçenekleri sunuyor ve ülkemiz pazarında satılıyor.

İsim: 10-spigen-neo-hybrid.jpg
Görüntüleme: 307
Büyüklük: 143.5 KB (Kilobyte)