İsim:  bluelonge-sanctuary4-apy-img1.jpg
Görüntüleme: 285
Büyüklük:  73.4 KB (Kilobyte)

iPhone ve iPad ürünlerinin hepsini bir anda hızlıca şarj edebilmek için geliştirilen Bluelonge Sanctuary4 kullanışlı bir kasanın içinde birden fazla cihazı hızla şarj etmenizi sağlıyor.

4 adet USB çıkışıyla gelen şarj kutusu; evet kutusu demek hiç de yanlış bir tanımlama olmaz, cihazlarınızı yatay ve dikey olarak yerleştirmenizi ve eş zamanlı şarj etmenizi sağlıyor. USB çıkışlarının sayısı kadar cihazın aynı anda şarj edilebilmesi son derece kolaylık sağlarken, hızlı şarj özelliği Bluelonge Sanctuary4'ün bir diğer özelliği.

Küçük bir şarj istasyonu olarak kullanabileceğiniz Bluelonge Sanctuary4, iPad ve iPhone’ların dışında flash disk gibi enerjiye ihtiyaç duyabilecek cihazlarınız için de kullanılabiliyor. Bir ayakkabı kutusunu andıran şarj cihazı yanınızda taşıyabileceğiniz kadar pratik olmasa da evinizin bir köşesinde konumlandırabileceğiniz bir ürün.

İsim:  bluelonge-sanctuary4-apy-img2.jpg
Görüntüleme: 300
Büyüklük:  37.4 KB (Kilobyte)

99.95 dolar fiyatla piyasada bulunabilen ürün 4 adet USB çıkışından güçlendirilmiş akımla tüm Apple cihazlarını 2 saatten daha hızlı bir sürede şarj edebildiği için tercih edilebilir. Estetik olarak hiçbir yer kaplamayan, kablo karmaşası yaratmayan Bluelonge Sanctuary4 diğer şarj istasyonlarının yanında her yönden daha şık ve işe yarar bir ürün.

Tamindir'den alıntıdır.