iPhone 6 için efsanevi Back to the Future filminin kılıfı ön siparişe açıldı. Bu kılıf alışkın olduğumuz kılıflardan farklı ekstra özellikler sunuyor.

1985 yılında gişe rekorları kıran Back to the Future filmi günümüzde de popülerliğini koruyup bir kült film haline gelmişti. Back to the Future fanatikleri için bu zamana kadar çeşitli oyuncaklar üretilmiş ve içlerinde en ilgi göreni ise DeLorean olmuştu.

İsim:  iphone6-back-to-the-future-kilifi-apy.jpg
Görüntüleme: 275
Büyüklük:  158.0 KB (Kilobyte)

Crazy Case firması Back to the Future efsanesini yaşatmak için geçtiğimiz gün iPhone 6 için çok ilginç bir kılıf duyurdu. Back to the Future 2'de yer alan 13.02.2015 tarihine göndermede bulunan Crazy Case firması, iPhone 6 için DeLorean kılıfını ön siparişe açtı.

iPhone 6 için DeLorean kılıfı bir kılıftan daha çok bir oyuncağa benziyor. Bu kılıf ışıkları ve açılabilir bölümleri ile iPhone 6'yı farklı bir görünüme kavuşturuyor.Ön siparişe sunulan bu kılıfın fiyatı ise 50 dolar olarak belirlenmiş. Eğer siz de iPhone 6'nızı farklı bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız DeLorean kılıfını buradan ön sipariş edebilirsiniz.

Dipnot : Sipariş sitesi sanırsam çince. Google translate ile çevirip siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye'ye yollama yapıyorlar mı bilmiyorum