Apple'ın çok konuşulan akıllı saati Apple Watch için hazırlanan ilk kılıf ortaya çıktı. ActionProof firması tarafından geliştirilen kılıf ile ilgili tüm detaylar haberimizde.


İsim:  actionproof.jpg
Görüntüleme: 321
Büyüklük:  106.5 KB (Kilobyte)

9 Mart günü düzenlenen etkinlik ile tanıtılan Apple'ın akıllı saati Apple Watch, gündemden düşmüyor. Haberimize konuk olan ürün ise Apple Watch için üretilen ilk kılıf.


İsim:  watch-kilif-2.jpg
Görüntüleme: 233
Büyüklük:  207.8 KB (Kilobyte)

Fiyatı ile çok konuşulan akıllı saat için İtalya merkezli ActionProof firması, insanların 350 dolar ile 17 bin dolar arasında değişen meblağları bir saate verdiklerinde gözü gibi bakmak isteyeceklerini düşünmüş olacak ki akıllı saat için bir kılıf hazırlamışlar.

Indiegogo üzerinden henüz bağış toplama aşamasında olan proje, Apple Watch için 360 derecelik bir koruma sunuyor. Bu kılıf saati düşmelere, çarpmalara karşı korurken ekrana, butona ve kontrol tekerleğine de tam erişim sunuyor.

İsim:  actionproof2.jpg
Görüntüleme: 284
Büyüklük:  94.3 KB (Kilobyte)

Saati için koruma kılıfı kullanmayı kim ne kadar tercih eder bilinmez ancak Apple Watch için özel olarak tasarlanan bu kılıf kullanımlarınızı kısıtlamıyor veya zorlaştırmıyor. Kılıf, mikrofon ve hoparlör boşluklarını olduğunu gibi saatini arkasında yer alan sensörleri de kapatmıyor.

En az 20 dolar bağış yapabileceğiniz projenin hedeflediği rakam ise 10,000 dolar.