Aksesuar üreticisi Logitech, iPad'lere yönelik yeni bir klavye seti geliştirdi. Logitech'ın yeni klavye kılıfı, iPad'i Microsoft'un tableti Surface'e benzetiyor.


İsim:  surface-ipad-int.jpg
Görüntüleme: 362
Büyüklük:  21.4 KB (Kilobyte)

Aksesuar üreticilerinin mobil cihazlara yönelik çözümlerine her geçen gün yenisi ekleniyor. İsviçreli üretici Logitech'in iPad'e yönelik son aksesuarı ise görenleri gerçekten şaşırtıyor.

Aslında yeni ürün, iPad için sunulan bir klavye ve "hardcase"ten fazlası değil. Ancak tasarımıyla Microsoft'tun tableti Surface'i andırması tartışmaları da beraberinde getiriyor.

iPad'de Surface Esintileri

BLOK adlı ürün iPad Air 2 için geliştirilmiş ve ürün için maksimum koruma sağlıyor. Korumanın yanı sıra klavye ile zenginleştirilmiş ürün, iPad'in bir stand üzerinde klavye ile kullanılmasını olanak veriyor. Logitech'e bu konuda ilham veren kaynağın ise Microsoft'un Surface tasarımı olduğu kesin.Farklı renk seçenekleri

BLOK koruma kılıfı, klavye ile birleştiğinde iPad Air 2'yi doğrudan Microsoft Surface'e benzetiyor. Kılıfın klavye ile birleşim noktasında mıknatıs kullanılıyor ve iPad'in bağlantı kapıları açıkta bırakılıyor. Böylece kolayca klavye ile eşleştirilebilen cihaza, kulaklık ve güç kablosu takmak sorun olmuyor. Siyah, mavi ve kırmızı renk seçeneklerine sahip Logi BLOK, ABD'de 129.99 dolara satılıyor.