İsim:  rac.png
Görüntüleme: 18
Büyüklük:  188.6 KB (Kilobyte)
Geliştirici firma Firemonkeys tarafından gelen açıklama ile birlikte serinin merakla beklenen oyunu
Real Racing 3 için hem çıkış tarihi hem de ücret bilgisi belirlendi. İşte, detaylar.


Real Racing 3 için Time Shifted Multiplayer adı ile gelecek yeni çoklu oyuncu modunu daha önce sizlere aktarmıştık. Geliştirici Firemonkeys, TSM özelliği ile birlikte beklenen çıkış tarihi bilgisini yine vermeyerek, oyuncuları meraklandırmaya devam etmişti. Grafikleri ile mobil platformlar için konsol kalitesini aratmayacak olan Real Racing 3 yapımı için oyuncuların merakla beklediği çıkış tarihi ve fiyat konusu sonunda netlik kazandı.

(Hem de ücretsiz!)

Verilen bilgilere göre Real Racing 3 oyunu, iOS ve Android için 28 Şubat tarihinde uygulama mağazaları üzerindeki yerini alacak. Daha önce Android için herhangi bir açıklama yapmayıp, çıkış tarihi ile birlikte sürpriz yapan Firemonkeys, bir sürpriz daha yaparak oyunun ücretsiz olarak oyunculara sunulacağını da belirtti.

Real Racing 3 oyunu içerisinde 3 sınıfta 46 lisanlı araç ve 8 farklı yarış türünde 900'den fazla yarış bulunuyor. Bu şekilde yüzlerce saat süren bir oynanış getirecek olan Real Racing 3 oyunu için yeni ve daha heyecanlı güncellemelerin sürekli şekilde geleceği de vaat edildi.