Teknoloji devi Apple, resmi internet sitesinden bir Apple TV ekibi oluşturmak istediğini ve konu hakkında deneyimli mühendislerin başvurularını beklediğini...

İlk başlarda akıllı telefon ve tablet ile teknoloji dünyasının merkezine oturmayı başaran Apple, şu sıralar saat ve TV işlerine de yoğunlaşmaya başladı. Oluşturduğu 100 kişilik ekiple 1 senedir akıllı saat çalışmaları yapan Apple, şimdi de resmi internet sitesinden Apple TV için deneyimli yazılım mühendisleri arıyor.

Oluşturacağı ekip ile hızlı ve disiplinli bir şekilde Apple TV için çalışmalarını sürdürecek olan Apple iş ilanında işe alınacak kişilerin yüksek öncelikli projelerde görev alacağını da belirtti.

Apple TV'ye gelecek nesil özelliklerini aktarma konusunda yardımcı olabilecek, deneyimli yönetici mühendis aradığını iş özetine yazan Apple, aradığı mühendisin yaratıcı enerjisi ve mühendislik disipliniyle Apple deneyimini oturma odasına taşıma konusunda kendilerine yardımcı olabileceğini düşünüyor.

Siz de kendinizde Apple TV takımı için gerekli özelliklerin bulunduğunu düşünüyorsanız, Apple'daki işler bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz.
Not: Alıntıdır.