İngiliz menşeli lüks otomobil üreticisi Bentley, son reklam filmini Apple'ın iPhone 5s cihazı ile çekti ve iPad ile düzenledi. İşte o çarpıcı reklam.

Mobil cihazların sunmuş olduğu gelişmiş kamera seçenekleri, taşıması ağır ve maliyeti yüksek olan profesyonel kameraların ikinci plana düşmesine neden oluyordu. Geçtiğimiz yıl Burberry firmasının Spring/Summer defilesini iPhone 5s ile çekmesinden sonra bu karavana İngiliz menşeli lüks otomobil üreticisi Bentley de katıldı.

iPhone 5s ile çektiler iPad Air ile düzenlediler
Bentley son reklam filmini Apple'ın iPhone 5s cihazı ile çekti. Firma iPhone 5s ile çekmiş olduğu reklam filmini yine Apple'ın tablet çözümü iPad Air ile düzenledi. Siyah beyaz türünde çekilen reklam filmi sunmuş olduğu kalite ile dikkat çekiyor. Dilerseniz sizleri iPhone 5s'in kamerasının ne kadar güçlü olduğunu kanıtlayan reklam filmi ile baş başa bırakalım.Muhtemelen bu reklam filminden sonra en iyi kamera hangi mobil cihazda sorusu cevaplanmış oldu. Bakalım Apple, iPhone 6 ile kamera özelliklerini daha da geliştirip bu piyasada bir öncü olmaya devam edecek mi?