Yeni bir iPhone veya iWatch'u ilk kez görebiliriz.

Apple'ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve büyük ilgi gören geliştiriciler konferansı, bu sene 2-6 Haziran tarihleri arasında San Francisco'da düzenlenecek. Yine her yıl olduğu gibi bu sene de birçok açıklama yapılacak.

9to5mac'te yer alan bilgiye göre Apple, bu organizasyonda yeni tasarlanmış OS X'i ve yeni iOS 8'i gösterecek. iOS 8'in yanında, bir süredir söylentileri bulunan yeni sağlık ve spor uygulaması Healthbook, geliştirilmiş haritalar ve yeni iPad özellikleri de yine organizasyonda yer verilecek konular arasında.

Bu tip yazılımsal detayları bir kenara bırakırsak, kaynakların belirttiğine göre Apple, bu sene bazı yeni ürünler, daha doğrusu cihazlar da tanıtacak. Ancak ne olacağı konusunda bir bilgi yok.

Daha evvel gelen söylentiler, Apple'ın bu sene iki yeni telefon duyuracağı ve bunlardan bir tanesinin yaz aylarında görücüye çıkaracağı yönündeydi. Belki de bir iPhone görürüz? Bunun dışında Apple TV, Retina MacBook Air ve tabii ki iWatch akıllı saat için beklentiler de var.
Bakalım neler olacak...