Apple, iPhone 5 için hazırladığı iki yeni reklamı Galaxy S4'ün ikinci videosu yayınlandıktan sonra yayınladı. Apple'ın hazırladığı iki yeni reklam haberimizde.

Apple, çıkmasının ardından uzun bir süre geçen iPhone 5 için hazırladığı reklamlara yenilerini ekledi. "Brilliant" ve "Discover" adıyla yayınlanan reklamlarda daha önce yayınlanan iPad reklamlarına benzer şekidle iPhone'da yer alan uygulamalar ön plana çıkarılırken, reklamların yayınlanma tarihi ise oldukça ilgi çekici.
Bildiğiniz gibi Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S4'ü 14 Mart'ta New York şehrinde düzenleyeceği bir etkinlik ile tanıtacak ve Samsung bu tanıtım öncesi iki adet reklam yayınladı.

Apple ise hazırladığı iki yeni reklamı Galaxy S4 için hazırlanan ikinci reklamın yayınlanmasının ardınan aynı gün içerisinde iPhone 5 için hazırladığı reklamları yayınlayarak bir nevi kendi amiral gemisine duyduğu güveni göstermiş oldu. Tabi bu konuyla ilgili net bir durum olmadığını ve bu olayların ufak bir raslantıdan ibaret olabileceğini belirtip, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Apple'ın hazırladığı reklamlar ile baş başa bırakalım.