İsim:  android-to-iphone-gecis.jpg
Görüntüleme: 265
Büyüklük:  139.2 KB (Kilobyte)

Apple, büyük ekranlı diye Android kullanan kullanıcıları kendisine hedef olarak seçti. Firma, destek sayfasına Android'den iOS'e içerik taşıma bilgisini ekledi.

9 Eylül'de düzenlediği lansmandad iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerini tanıtan Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ikilisinden şimdilik epey memnun. Rekor sipariş ve satış rakamlarını şimdiden elde eden Apple, gözünü Android kullanıcılarına çevirmiş durumda.

Sırf daha büyük ekranlı diye Android'i tercih eden kullanıcılar için artık 4.7 ve 5.5 inçlik iPhone modelleri bulunuyor. Peki Android kullananlar, bilgilerini yeni alacakları iPhone modellerine nasıl aktaracaklar? Apple bunun cevabını da destek sayfasına eklediği bölümde veriyor.

Apple, "Android'den geçiş rehberini hazırladı"

Büyüyen ekranlarıyla Android üreticilerine savaş açan Apple, veri taşımaktan korkan kullanıcıları da artık daha yüksek bir sesle çağırıyor.

-apple-android-ios-apyjpg

Android cihazınızdaki; başta kişi listesi, mail ve takvim bilgileri olmak üzere, fotoğraf ve videolar, müzikler, sık kullanılanlar, e-kitap ve PDF'ler, belgeler ve uygulamaları yeni iPhone cihazınıza aktarmayı gösteren sayfalar hizmete girmiş durumda.

Android'deki verileri iPhone'a taşımak çok daha kolay
Şimdilik Türkçe diline ulaşamadığımız kaynak bölüme buradan ulaşabilirsiniz. Apple'ın hazırladığı adımlarla, Android cihazlarınızdaki bilgileri iPhone'a taşımak artık çok daha kolay!

SDN'den alıntıdır.