Cepkask, yurt dışından getirtilen ve garantisi olmayan iPhone 6 telefonlarına koruma sunuyor.

Cepkask, yurt dışından getirtilen ve garantisi olmayan iPhone 6 telefonlarına koruma sunuyor.
Cepkask'tan yapılan açıklamaya göre, yurt dışından getirtilen iPhone 6 telefonlar, Cep Telefonu Hizmet Paketi kapsamında Türkiye'de garantisi olmamasına rağmen olası kazalara ve hasarlara karşı güvence altına alınıyor. iPhone 6'lar, kırılma, çarpma, düşme, sıvı teması, hırsızlık gibi kazalara maruz kaldığında Cepkask Hizmet Paketiyle korunuyor.

Herhangi bir evrak gerektirmeden Cepkask Hizmet Paketi bünyesinde garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı hatalarına karşı cep telefonlarını koruma altına alan Cepkask firması kullanıcılara online ortamda da hizmet sunuyor. Güvence hizmet paketi herhangi bir Cepkask bayisinden satın alındığı gibi online olarak da alınabiliyor. Online olarak güvence hizmet paket satın almak isteyen iPhone 6 kullanıcıları "www.ekask.com.tr" internet adresinden başvuru yapabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, şunları kaydetti:

"Yurt dışından getirtilen iPhone 6 telefonlarına da hizmet paketi sunuyoruz. Yurt dışından getirtilen cihazlar garanti kapsamında olmuyor oysa Cepkask Hizmet Paketi garanti olmasa da cihazları güvence altına alıyor. Böylece yurt dışından iPhone 6 getiren kullanıcılar, Türkiye'den telefon almış gibi rahat ve güvenilir bir şekilde cihazlarını kullanabiliyor. Özenle ve oldukça da pahalıya alınan iPhone 6 model telefonlar alındığı gün kırılsın, ekranı çatlasın istemiyoruz. Kullanıcıların mağduriyetlerinde önleyici rol üstlenerek onları korumak istiyoruz."

Gülgeç, üretici garantisini aşan bir hizmetle kullanıcıları her türlü külfetten korumayı amaçladıklarını belirtti.

Kaynak: sondakika.com