Geçtiğimiz günlerde iOS 8.2'nin dördüncü beta sürümünü Over-The-Air olarak geliştiricilere sunan Apple, bu güncellem ile birlikte iOS 8.2'nin final sürümüne bir adım daha yaklaştı.

OTA olarak yayınlanan güncellemenin ardından iOS Geliştirici Merkezi'nde de yerini alan iOS 8.2 Beta 4, genel olarak WatchKit ve diğer geliştirici kitlerini kullanan uygulamalar için düzeltmeler içeriyor ancak bu yeniliklerin arasında kritik önem taşıyan bir yenlik daha var.
İsim:  apple-watch-apy.jpg
Görüntüleme: 79
Büyüklük:  84.7 KB (Kilobyte)

Daha önce yayınlanan beta sürümlerinde Apple Watch kullanımı konusunda herhangi bir destek sunmayan iOS 8.2, son beta sürümü ile birlikte Apple Watch desteği sunmaya başladı.

İsim:  applewatch_ios82beta4-apy.jpg
Görüntüleme: 65
Büyüklük:  75.1 KB (Kilobyte)

Apple Watch İlk Çeyrekte Pazarda
Geçtiğimiz yıl Apple'ın Eylül ayı etkinliğinde iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile birlikte tanıtılan Apple Watch için net bir tarih verilmemiş ve 2015 yılı denilmişti.

Ancak sizlere forumda aktardığımız gibi ortaya çıkan son dedikodular Apple Watch'un en geç Mart ayı içerisinde satışa sunulacağı yönünde.

Son olarak Apple'ın iOS 8.2 Beta 4'ün ardından bugün de OS X 10.10.2 için yeni sürümü geliştiricilere sunduğunu hatırlatalım.

SDN'den alıntıdır.