Twitter, daha önce duyurulan "While you were away ..." özelliğini ilk olarak iOS uygulamasında kullanıma sundu. Kaçırdığınız tweetleri özetleyen özellik haberimizde.


İsim:  twitter_sdn_promo.jpg
Görüntüleme: 34
Büyüklük:  97.3 KB (Kilobyte)

Yeni yılın ilk günlerinde duyurulan Twitter'ın yeni özet özelliği "While you were away..", bugün yayınlanan blog yazısı ile iOS uygulamasında kullanıma sunuldu.

Sizlerle daha önce burada paylaştığımız gibi Twitter'da bulunmadığınız süreçte kaçırmış olabileceklerinizi size özetleyen "While you were away..." özelliğini "Sen uzaktayken..." ya da "Sen yokken..." şeklinde kabaca Türkçe'ye çevirebiliriz.

İlk olarak bugünden itibaren iOS uygulamasında herkes için kullanıma sunulan bu özellik ile kullanııclar bir süre Twitter'da bulunmayıp, daha sonra yeniden uygulamaya girdiklerinde karşılarında "While you were away" başlıklı tweetler görecekler.

İsim:  phone_timeline_1_0.jpg
Görüntüleme: 31
Büyüklük:  70.0 KB (Kilobyte)

Twitter'ın gerçek zamanlı, kronolojik, sıralamasından ödün vermeden kullanıma sununlacağı belirtilen yeni özellik ile henüz iOS uygulamasında karşılaşma sansı bulamadık ancak deneyimlediğimizde en kısa sürede sizlerle burada paylaşacağız.

Bugünden itibaren iOS uygulamasında karşımıza çıkacak olan "While you were away..." özelliği yakında Android uygulamasın ve twitter.com üzerinde de kullanılabilir olacak.

Eğer siz de bu özellik ile karşılaşırsanız bizimle paylaşabilirsiniz.