Jailbreak kullanıcıları artık daha iyi ve modern bir görüntüyle karşılanıyor.

Birkaç gün önce Saurik, Cydia'nın yeni güncellemesi hakkında bazı açıklamalarda bulunmuştu. Artık arayüzün daha modern görüneceğini belirtmişti. Sonunda Cydia arayüz güncellemesini aldı. Otomatik olarak güncelleme gerçekleşiyor.

Peki yeni arayüz iMods ve Comex'e bir tepki olabilir mi? Jailbreak dünyasındaki son gelişmelerin etkisi olabilir. Arayüzün daha derli toplu ve modern gözükmesi jailbreak kullanıcıları için daha iyi. Her halükarda güncelleştirmenin Cydia'ya daha yararlı olacağını düşünüyorum. Cydia'nın altında yatan işlevselliği ise aynı kaldı.

Sonuç olarak bu daha ilk adımlardan biri ve Saurik daha sonraki süreçlerde Cydia'da daha fazla değişiklik sunabilir. Kullanıcılar da yorumlarda özellikle son gelişmelerden sonra güncelleştirmelerin hızlanacağını belirtiyor.

JailbreakCon 2015'te belki de daha fazla detay öğrenebiliriz. JailbreakCon 2015 yüksek ihtimalle yine Amerika'da gerçekleşecek, ancak zamanı belli değil. Geçen seneki etkinlik 12-13 Nisan tarihleri arasında San Francisco Conference Center'da düzenlenmişti.