İsim:  kisauve.png
Görüntüleme: 52
Büyüklük:  27.2 KB (Kilobyte)
Dosya aktarımı konusunda birçok firmanın kapsamlı çalışmaları mevcut, aslında hepsinde amaç aynı; daha az sürede daha fazla veri aktarımı sağlamak. Bu açıdan bakıldığında tüm bu sistematiği gerek tasarım gerekse işlevselliği bir adım öne taşıma potansiyeli yüksek bir üründen yani Kisauve’den bahsetmek istiyoruz. Dünyanın en hızlı USB cihazı olma özelliği taşıyan Kisauve SSD 3.1C sadece veri aktarımı konusunda değil aynı zamanda tasarımı ve kullanışlılığı ile de ön plana çıkan bir kompakt disk diyebiliriz. Peki Kisauve ile iPhone cihazlarımız ne gibi bir fark kazanacak?

kisauve
Dünyanın En Hızlısı
Kisauve SSD 3.1C SSD ve USB-C teknolojisi ile donatılmış dünyanın en hızlı okuma yazma hızına sahip kompakt diski. 530 megabayt/saniye yazma ve 520 megabayt/saniye okuma hızına sahip olan Kisauve ile standart ölçülerde HD bir filmi kopyalamak sadece 3 saniye sürüyor. Yeni çıkacak olan MacBook modellerindeki USB girişleri için uyumlu yapısı ve suya karşı dayanıklılığı ile Kisauve zamanı değerli olanlar için vazgeçilmez olmaya namzet diyebiliriz.
İsim:  o0mfec6okgzqdzun8ata.jpg
Görüntüleme: 52
Büyüklük:  29.8 KB (Kilobyte)

Peki bu kadar mı Kisauve’nin özellikleri tabi ki hayır, şarjınız bittiğinde 30 dakikalık bir bataryaya dönüşen bu kompakt USB disk, 8 dakikalık bir dolum kapasitesine sahip. Ayrıca tasarım olarak bunu cihazınızın arkasına sabitleyebilirsiniz. Telefon görüşmelerinizde oldukça işe yarayan bu özellik Kisauve’nin en dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor.

Nasıl Temin Edebilirim?
Aşağıdaki videodan Kisauve’nin neler yapabildiğine kısmen de olsa erişim sağlayabilirsiniz. Kisauve’nin 128 GB kapasiteli modeline sahip olabilmek için 139 dolar ücreti gözden çıkarmanız gerekiyor. Indiegogo üzerinde fon arayışını tamamlamış bu ürün hakkında daha fazla detaya ulaşmak için şuradaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Kaynak: AppleRehber