iPhone ve Apple Watch cihazlarını aynı anda şarj edebilen, dokunmatik destekli, USB-C port sahibi stand NuDock Mini, Indiegogo üzerinde bağış topluyor.


İsim:  nudock-mini.jpg
Görüntüleme: 321
Büyüklük:  75.5 KB (Kilobyte)

NuDock Mini, 5 cihazı aynı anda şarj edebildiğiniz akıllı bir Apple şarj standı. Ayarlanabilir başlıklarıyla pozisyon değişebilen, dokunmatik arayüze sahip, LED ışıklı uzaktan kontrol uygulamalı, entegre Apple Watch manyetik şarj aletli, NuKi taşınabilir batarya ile uyumlu, yeni nesil USB-C port destekli cihaz, Indiegogo üzerinde yardım toplayarak hedefine ulaşmaya çalışıyor.

-nudock-mini-sarj-standijpg

NuDock Mini çok amaçlı


Üzerindeki Apple Watch şarj adaptörünün çıkarılabilir olmasıyla, kapladığı yerin azalması ürüne daha rahat bir mobil taşıma kazandırıyor. 2.4 A seri şarj özelliği ve USB-C port ile birlikte, MacBook cihazlar dahil olmak üzere Apple ürünlerini hızlıca şarj etme imkanı sağlanıyor.

Akıllı telefon uygulamasıyla standın altındaki LED ışıkları kontrol edilebiliyor. Ayrıca stand üzerinde telefonun oturduğu bölüm, çoğu kılıf ile uyumlu olduğundan sorunsuz kullanılabiliyor. Şık tasarımıyla başarılı bir şarj standı görevi gören NuDock Mini, eğer Indiegogo üzerinde 200 bin dolar hedefini geçebilirse, Android cihazlar için uyumlu bir sürüme kavuşacak.

25 bin dolar hedefi olan NuDock Mini, şu ana kadar 104 bin dolar toplamış durumda. Ürüne sahip olabilmek için yapılması gereken minimum bağış 19 dolar.

Nisan ayı gibi dağıtımına başlanacak olan NuDock Mini hakkında daha fazla bilgi almak için, buraya tıklayarak Indiegogo sayfasına gidebilirsiniz.