İsim:  iphone-7-ekrani-sizdi.jpg
Görüntüleme: 700
Büyüklük:  116.6 KB (Kilobyte)
Son zamanlarda artış gösteren iPhone 7 ile ilgili iddialara bir yenisi eklendi. Tayvanlı bir web sitesi, Apple’ın yaklaşan telefonuna ait olduğunu iddia eden ekran panelini paylaştı. Paylaşılan fotoğraf, iPhone 6s’teki ile benzer bir montaj yapısını işaret ediyor.

-iphone-7-ekrani-sizdi-2jpg

Bunun yanında iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile karşılaştırıldığında 3D Touch çipi ve Flex kabloların yerleştirildikleri yerin farklı olduğu göze çarpıyor.

İlginçtir ki, ilk rapora göre bu parçaların ve ekranın iPhone 6c için olabileceği düşünülmüştü. Ancak iPhone 6c’de 3D Touch teknolojisinin yer almayacağı söylentileri kafaları karıştırıyor.

Tayvanlı web sitesi daha önce iPhone 6 için çıkıntılı kamera ve Macbook ile ilgili sızıntıları bildirmişti ve yapılan paylaşımlar doğru çıkmıştı.

İsim:  iphone-7-ekrani-sizdi-3.jpg
Görüntüleme: 328
Büyüklük:  54.4 KB (Kilobyte)

Bunun yanında iPhone 7 için en çok konuşulan iddialardan biri de Apple’ın 3.5mm jack girişinden vazgeçmesi. iPhone 7’nin gizli anten bantları ile daha güçlü A10 yonga ile geleceği düşünülüyor. iPhone 7 Plus ise 3GB RAM, 256GB depolama ve 3100 mAh pil ile gelebilir.

sdn'den alıntıdır.