Apple merakla beklenilen iPhone modeli için hazırlıkları sürdürürken iPhone 7 sızıntılarla gündemden hiç düşmüyor.

Geçtiğimiz gün kamerası ile yeniden gündeme gelen Apple, bugün ise iPhone 7 Plus modelinde kullanılması beklenilen çift arka kamera ve depolama birimleriyle karşımıza çıktı.iPhone 7 Plus 256 GB hafızaya sahip olacak!
Doğru sızıntıları ile bilinen OnLeaks tarafından paylaşılan görsellere göre iPhone 7 Plus, çift arka kamera ve 16 GB, 64 GB ve 256 GB dahili depolamaya sahip olacak.

Geçtiğimiz gün kamera üreticisini değiştirdiği ve Sony tarafından üretilen kameraların artık LG tarafından üretileceği konuşulurken şimdi ise söz konusu kamera modülü resmen ortaya çıktı. Ancak üzerinde üreticisine dair bir logo vb bir ibare maalesef yer almıyor.Depolama birimlerinde ise iPhone 6 ile birlikte 32 GB depolama alanını çıkartarak ilk defa 128 GB depolamaya yer veren Apple, iPhone 7 Plus modelinde ise yine 32 GB depolamayı kullanmak yerine SanDisk NAND 16 GB, 64 GB ve 256 GB depolama birimlerine yer verecek.

Eylül ayında resmiyet kazanması beklenilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerine yine giriş seviyesinde 16 GB tercih edilmesi ve 128 GB yerine 256 GB’a yer verilmesi bakalım nasıl tepkilere neden olacak.

sdn'den alıntıdır