Instagram'ın iOS sürümüne gelen yeni güncelleme ile birlikte artık kullanıcılar direkt olarak albüm ve diğer iOS uygulamalarından Instagram'a fotoğraf paylaşabilecek.


İsim:  ios-icin.jpg
Görüntüleme: 329
Büyüklük:  124.2 KB (Kilobyte)

Instagram'ın iOS sürümüne sunulan güncelleme ile birlikte, artık kullanıcıların fotoğraf veya video paylaşımını uygulamayı açmadan da yapabilecek.

Instagram 8.2 versiyonu ile birlikte eklenen iOS uzantısı, video veya fotoğraflarınızı "Fotoğraflar" veya diğer iOS uygulamaları üzerinden paylaşabilmenize olanak tanıyor. Bu özellikle birlikte ayrıca paylaşacağınız içeriğe açıklama da yazabiliyorsunuz.

Ancak filtre ve diğer düzenleme özellikleri için hâlâ Instagram'ın kendi uygulamasına ihtiyacınız var.

Yeni paylaşım özelliği nasıl kullanılır?Instagram'ın yeni paylaşım uzantısını kullanmak için güncellemeyi yükledikten sonra Fotoğraflar uygulamasında paylaş bölümüne gelmeniz gerekiyor.

-instagramjpg

Bu bölümün sağında yer alan Instagram logosuna tıklayarak video veya fotoğraflarınızı direkt olarak Instagram'da paylaşabilirsiniz.

Üçüncü parti uygulama eklentileri iOS 8'den beri kullanılabilir durumda olsa da, resmi Instagram paylaşım eklentisi uzun süredir bekleniyordu.