Apple, Ramazan ayına özel düzenliği kampanya ile iTunes Store üzerinde bulunan filmleri çok uygun fiyata sunarak, film izleme zevkini ailecek yaşamanıza imkan tanıyor.


İsim:  itunes-store-rental-hero.jpg
Görüntüleme: 65
Büyüklük:  177.3 KB (Kilobyte)
Ramazan ayının gelmesi ile birlikte firmalar farklı kampanyalar ile karşımıza çıkıyorlar. Bu kampanyalara dahil olan firmalardan birisi olan Apple, 30 Gün 30 Film teklifi ile Ramazan ayı süresinde kullanıcıların iTunes Store üzerinde bulunan filmlere cazip bir fiyat ile ulaşmasını sağlıyor.

Kampanya kapsamında Ramazan ayı süresince her gün iTunes üzerinde bulunan bir film, 3 TL'den daha düşük bir fiyat etiketi ile satışa sunuyor. Yüksek kalitede izleyebileceğiniz filmlerin HD ve SD versiyonu arasında herhangi bir fiyat farkı bulunmuyor.

Her Gün Bir Film İndirime Giriyor!Örneğin kampanya aracılığıyla bugün indirimli olan Coach Carter filmi, şu an 2,99 TL karşılığında iTunes üzerinden satın alınabiliyor.

-adsizjpg
Filmi satın almak istediğinizde tek yapmanız gereken iCloud hesabınızla giriş yaparak, kredi kartınız ile ödeme yapmak. Sonrasında film hesabınıza tanımlanıyor ve rahatça izleyebiliyorsunuz.

-basliksiz-2jpg
HD olarak satın alınan filmler, 720p ve 1080p olmak üzere iki farklı kalite seçeneğine sahip. Varsayılan olarak 1080p olarak indirilen filmleri, iTunes ayarlarında yapacağınız değişiklik ile 720p kalitede indirme şansınız bulunuyor.

Ayrıca SD filmler 2 GB – 3 GB arasında, HD filmler ise genellikle 4 GB – 7 GB arasında boyutlara sahipler.