Apple yeni iPhone modellerini tanıttığı etkinliğinde kulaklık girişi olmayan iPhone 7'nin yanında AirPods isimli kablosuz kulaklıklarını da tanıttı. İşte AirPods özellikleri ve fiyatı.


İsim:  airpods-3.JPG
Görüntüleme: 144
Büyüklük:  75.0 KB (Kilobyte)

Apple uzun zamandır merakla beklenilen yeni iPhone 7 modellerini tanıttı. Kulaklık girişinden yoksun olan iPhone 7 modellerinin haricinde etkinlikte AirPods adındaki kablosuz kulaklıklarda duyuruldu.

Kablosuz Apple AirPods Duyuruldu!-airpodsjpgAirPods Nedir?


Apple’ın iPhone 7 etkinliğinde resmen tanıttığı AirPods adındaki kablosuz kulaklıkları, EarPods ile benzer bir tasarıma sahip.

Kullanım kolaylığını ön plana çıkartan kulaklıkların üzerinde hiçbir buton yer almazken özel şarj kutusu sayesinde kolayca taşınabiliyor. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen AirPods kulaklıklar Apple cihazınıza yaklaştığı anda kullanıma hazır hale geliyor.Tek şarjla 5 saat kullanım ömrü sunan AirPods, özel kutusu ile şarj olabiliyor. Bu şarj kutularının ömrü ise 24 saat.

Apple’in özel Apple W1 işlemcisinin kullanıldığı AirPods, ülkemizde Ekim sonlarına doğru 779 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak.