Apple'nin 10.eylül.2013 tarihinde yapacağı Tanıtımda Neler gündem de olacak neler olmıyacak bununla İlgili Yabancı Sitelerde araştırma yaptım.Ve Bu yaptığım araştırmaları özet halinde sizlerle paylaşma gereği duydum.Bu paylaşım tahminlerin bir özetidir.Kesin olarak algılanmamalıdır.

1-İOS7 ile ilgili olarak Multıtaskıng ve Kılıt Ekranı ile işletim sistemi ve ıkonların boyutlarıyla iligili yenıden bilgi verilmesi muhtemeldir..
2-Apple'ın pazarlama şefi Phil Schiller veya yazılım şefi Craig FEDERIGHI kısaca iOS 7 ve özellikleri hakkında konuşacak, ve büyük olasılıkla Ne zaman güncelleştirme olacak bununla ilgili tarih verilebilir..
3-iPhone5S ve iPhone5C için özellikleri konusunda ve Satışa ne zaman çıkacağı tarih ile ilgili bilgi verilmesi söz konusu.
4-iTunes ve iTunes Radyo ile ilgili geniş bilgi verilmesi olası..

5-Eddy Cue , İnternet Yazılım ve Hizmetleri Apple'ın SVP, büyük olasılıkla bu özellikler hakkında konuşması için sahne alabilir..

6-Apple TV Yazılım ile iligi geniş bilig verilme ihtimali oldukça yüksek..7-iPhone5S ve iPhone5C için özellikler geniş bir biçimde adım,adım özellikler sayılacak ve Satış tarihleri açıklanması ihtimali vardr.

Neler Olmıyabilir..

1-Yeni Mını iPad ve iPad5 tanıtımı olmıyabilir..
2-iWatch Saat tanıtımı olmıyacak.
3-Apple Televizyon tanıtımı olmıyacak
4-OS X Mavericks Fınali yayınlanmayacak.Ekim Ayında son Kullancıya yayınlanacak.

Kaynaklar:The Wall Street journal
Appleinsieder
TechnoBlog.de
Macrumors.de