İnternete sıza bu görüntüler gerçekten de iPhone 5S ve iPhone 6'ya ait olabilir .

iPhone 5 çıkalı çok uzun bir zaman geçmedi ancak iPhone 5S ve iPhone 6 hakkında söylentiler giderek hız kazanıyor. Bu kez Fransızca bir web sitesi, iPhone 5S ve iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen hoparlör modüllerinden fotoğraflar paylaştı.

NoWhereElse.fr, fotoğrafları Apple için bileşen üreten bir kaynaktan elde ettiğini iddia ediyor. Siteye göre Apple, her sene yeni bir iPhone piyasaya sürme planını bir kenara bırakarak 2013'de 3 tane iPhone piyasaya sürmeyi planlıyor. Buna göre iPhone 5S'in iPhone 5'e küçük bazı yenilikler getireceği, iPhone 6'nın ise daha önemli tasarım değişikliklerine sahip olacağı söyleniyor. Raporlara göre üçüncü iPhone modeli ise daha büyük ekranlı iPhone Math olacak.

Söylentiye göre bu modellerden bir tanesi, Mart ve Temmuz ayı arasında tanıtılacak, geri kalanlar ise 2013'ün sonlarına doğru ortaya çıkacak.

Ortaya çıkan yeni parça, iPhone 5'tekine benzese de gerçekten gelecekteki bir iPhone'da yer alıp almayacağını şimdiden söylemek zor. Ancak bu tür sızıntıların ilk olmadığını, iPad mini'nin de çıkışından önce çeşitli parçalarından fotoğrafların internete sızdığını hatırlatalım.
Not: Alıntıdır.