LG'nin bu akşam tanıtılacak olan yeni amiral gemisi
G2'nin basın görseli @evleaks tarafından sızdırıldı. İşte LG G2'nin net ve gerçek görüntüsü!LG'nin 5.2 inç boyutundaki yeni amiral gemisi G2, bu akşam resmen tanıtılacak. LG'nin G2 tanıtımı çok büyük bir heyecanla geçmeyecek gibi gözüküyor çünkü G2'nin tüm özellikleri neredeyse önceden sızdırılmış durumda.

5.2 inç büyüklüğünde dünyanın en ince çerçeveli Full HD IPS ekranını kullanacak olan LG, G2 modelinde Qualcomm'un Snapdragon 800 işlemcisi, 2 GB RAM, 2610 mAh batarya, 13 Megapiksel ana kaemra gibi özelliklerle donatılıyor.

@evleaks, LG G2'nin tanıtımından önce basın görselini sızdırdı. Detaylı ve net görsellerini daha önce görme şansımızın olmadığı G2'yi, ilk defa bu görsellerle net olarak göreceğiz.
Yeni bir tasarım anlayışını benimseyen LG, G2'de çıkarılabilir arka kapak stilini kullanıyor. Ayrıca batarya da çıkarılabilir yapıda olacak. Nano SIM ve microSD kart girişlerinin de arka kısıımda bulunduğu telefonun, ses kısıp açma tuşları da kameranın arkasına yerleştirilmiş. LG'nin kenarları en ince yapabilme amacı sayesinde tuşları ortaya aldığı düşünülüyor.

not:alıntıdır..