Apple, yeni iPad'lerini tanıttığı etkinlik sonrasında bir önceki nesil iPad mini'nin yeni rengini Apple Store üzerinden satışa sundu. Ayrıntılar haberimizde.Merakla beklenen yeni iPad'ler bildiğiniz gibi geçtiğimi hafta düzenlenen Apple etkinliğinde tanıtılmıştı. Çerçevesi makyajlanarak daha ergonomik yapıya sahip olan iPad Air (5.nesil iPad) ve ekran ve donanım bölümünde iyileştirmeye gidilen Retina ekranlı iPad mini, kullanıcıların büyük beğenisini toplamıştı Thrasher Phone Cases.


iPhone 5s ile birlikte uzay grisi, altın ve gümüş rengini kullanmaya başlayan Apple'ın yeni nesil iPad'lerinde de bu renkleri kullanması bekleniyordu. Ancak altın rengini yeni nesil iPad'lerinde kullanmayı tercih etmedi. Bu yüzden iPad Air ve Retina ekranlı iPad mini'de de uzay grisi ve gümüş renk seçenekleri ile satışa sunulacak.

İsim: basliksiz-31382919354.jpg
Görüntüleme: 253
Büyüklük: 80.3 KB (Kilobyte)

Apple'ın, sessiz sedasız bir şekilde birinci nesil iPad mini'de siyah renginden vazgeçerek, uzay grisi rengini kullanmaya başladığı fark edildi. Apple Store üzerinden 299 dolardan satışa sunulan uzay grisi rengindeki iPad mini'de, renk dışında hiçbir donanımsal bir farklılık bulunmuyor. Apple bakalım, önümüzdeki yıllarda uzay grisi, altın ve gümüş renklerini diğer ürünlerinde de kullanmaya başlayacak mı?