Geçtiğimiz günlerde iOS 9 Beta 4'ü yayınlayan Apple, bugün de ilk olarak 14 Temmuz'da yayınlanan iOS 8.4.1 için ikinci beta sürümünü yayınladı.

Geliştiriciler için Over-The-Air olarak yayınlanan iOS 8.4.1 Beta 2, daha önce yayınlanan iOS 8.4.1 Beta sürümüne benzer olarak küçük çaplı düzeltme ve geliştirmeler ile dikkat çekiyor.

12H318 sürüm numarası ile yayınlanan iOS 8.4.1 Beta 2 her ne kadar şu anda sadece iOS 8.4.1 Beta yüklü cihazlara kablosuz olarak sunulmuş olsa da yakında IPSW dosyası olarak Apple'ın Geliştirici Merkezi'nde de yer alacağını belirtelim.

iOS 8.4.1 Beta 2 Nasıl Yüklenir?
Apple'ın geliştiriciler için yayınladığı iOS 8.4.1 Beta 2'yi cihazınıza yüklemek için yapmanız gereken tek şey Ayarlar uygulamasında Genel menüsü altında yer alan Yazılım Güncelleme sayfasından yeni güncellemeleri denetlemek.
Ancak eğer cihazınızı iTunes ile güncellemek isterseniz bir süre daha bekleyip Apple'ın yeni beta sürümünü Apple Geliştirici Merkezi'ne eklemesin ide bekleyebilirsiniz.

Apple Beta Sayfası Bakıma Alındı
Apple, Over-The-Air olarak iOS 8.4.1 Beta 2'yi geliştiricilere yayınlarken aynı anda açık beta testleri için hazırlanmış olan beta.apple.com adresinin de bakıma alınmış olduğunu belirtelim.

Alıntıdır. Kaynak: SDN Mobilden oluşturdum bilgisayara girince düzenleyeceğim.