Twitter son zamanlarda diğer sosyal medya programlarından bir tık geride kalmış, fakat yıllar geçmesine rağmen popülerliğini yitirmemiş bir sosyal paylaşım platformudur. Tıpkı Instagramdaki gibi takipleşme, beğenme, fotoğraf yükleme gibi özellikleri bulunan Twitter’ın Jailbreak kullanıcılarına özel çok güzel tweakleri var. İmkansız gibi gözüken bütün özellikleri Jailbreak sayesinde yapabiliyoruz.

Peki ya Jailbreak kullanmayanlar?

İşte bu video ve yazımda sizlere Jailbreak kullanmasanız bile yapabileceğiniz bir özellikten bahsedeceğim. Bu özellik maalesef sadece Apple ürünlerinde geçerli. İşlemi bir bilgisayar yardımıyla saniyeler içinde yaparak, Twitter’ın gizli özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz.

Gizli özellikler derken en basitinden Twitter üzerinden maksimum tweet’e koyabileceğiniz harf sayısı 140’tır. Bu program sayesinde belli bir sınır olmadan rahatlıkla istediğiniz kadar harflik bir yazıyı yazabiliyorsunuz. Sizlere videomun açıklamalar kısmında vediğim ilk linkten “Cydia İmpactor”u, ikinci linkten de “Hackli Twitter” dosyasını indirebilirsiniz.

İşlemler gerçekten çok basit, hemen sizde deneyip farklı bir Twitter alemine giriş yapın!