Çinli bir müşteri iPhone X'u test ederken az kalsın canından oluyordu. Cihazın orijinal olup olmadığını anlamak için ısıran müşteri bir anda neye uğradığını şaşırdı. İşte patlamaya dair görüntüler:Piyasaya sürüldüğü ilk zamanlarda birkaç iPhone 8 patlama olayıyla karşı karşıya kalmıştık. Hatta bu olaylardan dolayı Apple aleyhine dava dahi açıldı. Bu seferki patlama haberimizin konuğu ise iPhone X oluyor. Çin'de bir müşteri, girmiş olduğu bir teknoloji mağazasında telefonu test ederken az kalsın canından oluyordu.

Çin'de iPhone X almak isteyen bir müşteri, girmiş olduğu teknoloji mağazasında cihazı test etmek istedi. Kullanıcı, telefonun orijinal olup olmadığını anlamak için cihazı ısırdı. Müşterinin telefonu ısırmasıyla patlaması bir oldu. Ölümle burun buruna gelinen bu anlar, mağazadaki bir güvenlik kamerası tarafında an ve an kaydedildi. Mucize eseri olay sırasında kimsenin kılına bile zarar gelmedi.

Telefonun neden bir ısırıkla patladığı bilinmez ama Apple'ın bu konu hakkında yapacağı açıklama merakla bekleniyor. Patlama anının güvenlik kameralarına yansıdığı anları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.