Selamunaleyküm arkadaşlar şimdi ben bu konularda çok bilgili değilim jailbreak kullanma amacımda öle ufak tefek şeyler zaten waktimde olmuyor pek uğraşmaya.

Bu oyuna birisi beni zorla alıştırdı bırakamadım ancak bölüm geçmelerde problem yaşamaya başlayınca canım sıkıldı 3 gün bekle falan zoriş.

Detaylı anlatamıcam zaten genelde biliyosunuz sıkıntı yaşamazsınız anlattımmı çözeceksiniz.

1-Jailbreak olmalı cihazda.
2-Uygulama içi ücretsiz satın alım tweakını yüklüyoruz. Localapp gibi bişeydi adı.
3-candy kraşta facebook bağlantısını kesiyoruz tamamen burası önemli,
Kesince uyarı wereck dicekki bir dahaki bağlantınızda hesabınız yeniden gelecek falan diye.
Yeniden facebook bağlantısını kuruyoruz noldu şimdi eski oyunumuz yerine geldi.

Yukardan hemen altın alma yerine tıklıyoruz orda adetli adetli seçenekler war en altta en fazla olana tıklayalım 1000 altın diyecek şifre girin, girin şifrenizi satın alınsınmı diyecek satınal deyin we ödeme bilgisi istediği zaman iptale tıklayın.
Şimdi bi baloncuk olacak ordada tamamlanmadı falan yazar çarpıya basın kapatın 1000 tane altınınız yüklenecek. Bukadar basit..

Şimdi önemli bi hatırlatma:
Bu bikereye mahsus bişey ikinciye satınalamassınız.
Ama tabi onunda çözümü war yeniden face bağlantısını kesin we yeniden face bağlantısı kurun yeniden 1 kereye mahsus satınalım yapabilme imkanı sunacak bu işlem bize.. Yine yetmesse yine tekrar edin..

Ama yani şimdi bide oyunun bi amacı war demi laplap bölüm geçtikten sora zewki kalmaz bende kullanıyorum ama sadece mahalle geçerken bide bazen illet getiriyo bazı bölümler onlarda..

Şimdi soranlar olacak zaten diyecek bunun hilesi wardı ewet warmış araştırmadım deil ama bi baktım diyo yok ifunbox bilmemne yükle dosya at pcye bağla eee sora bilmem kaçıncı bölüme açılcak falan.. İyide arkadaş o bölümleri ben açmadıktan sonra ne anlamı kaldı.. Kendimizi kandırmayalım benim bulduğum hile sadece ufak tefek şeyler için işte 3 gün bekleme orda falan kullan çok sıkışınca kullan aceleye gerek yok oyun güzel hileyle bitirmeyin oyunu bana kalırsa.

Arkadaşlar bi kusurum warsa hakkınızı helal edin inşAllah yanlış yere açmamışımdır warsa bi yanlışım admin arkadaşlar bi zahmet ilgilenin.
Ben çok araştırdım hiç biyerde bu hileyi anlatmamışlar bulan warsa bilinen bişeysede artık nabalım silersiniz.
İlk açtığım konu bu kbakmayın bidahada heralde son konum olur gibide duruyo

Sağlıcakla.. Bura güzel başka yere gitmeyin