checkra1n 0.9.6 beta

Bunu iOS cihazınıza indiremezsiniz. Checkra1n ile başlamak için bir bilgisayara geri dönün.

Önemli bilgi

Bu sürüm bir beta önizlemesidir ve bu nedenle birincil bir cihaza kurulmamalıdır.

Ne var ne yok

Hata düzeltmeleri

İPad 6. Nesil için desteği düzeltir A7 cihazlarının başarı ile ilgili bir hata kodu bildireceği bir sorunu giderir Yükleyicinin “Restore System” işlevini kullandıktan sonra jailbreak uygulama simgelerinin önyüklemede göründüğü bir sorunu giderir Yükleyici uygulamasını oluşan hatalara karşı daha esnek yapar uzun süre çalıştıktan sonra, Çin iPhone'larında Loader ve Cydia'nın internet bağlantısı olmayan bir mesajla başarısız olacağı sorununu düzeltir iPad Pro Akıllı Klavyenin bağlantısını keseceği sorunu giderir Hızlı şarjın işe yaramadığı bir sorunu giderir Diğer değişiklikler

Aynı uygulama içinden hapisten çıkma Apple TV'ler için destek ekle iPad 5. Nesil ve iPad Pro 1. Nesil için destek eklendi iOS için destek eklendi 13.2.3 Komut satırı arayüzünü sıfırdan yeniden tasarlandı Yükleyicinin hızını önemli ölçüde iyileştirdi Yeniden yapılandırılmış yükleyici ve arkadaşları Kullanıcının yeniden başlatılması ve arka plandaki hakaretten kurtulmak için ayrı başlatma lansmanları kullanma Daemon isminden hakaret kaldırıldı. Geliştiriciler için çekirdek tabanını ve diğer yararlı şeyleri dışa aktarın (ayrıntılar için jbctl'ye bakın) , ve tweaks'ı kaldırmanın sorununuzu çözüp çözmediğini görün.

Desteklenmeyen cihazlar

checkra1n sonunda iPhone 5'ler ve iPhone X arasındaki tüm cihazları destekleyecektir, ancak bu beta aşağıdaki cihazları desteklemiyor:

iPad Air 2 Bu cihazlar için destek daha sonraki bir sürümde eklenecektir.

Aşağıdaki cihazlar için destek deneyseldir ve normalden daha fazla deneme gerektirebilir:

iPhone 5'ler iPad Mini 2 iPad Mini 3 iPad Air Gelecek sürümlerde bu cihazlarda güvenilirlik geliştirilecektir.

Desteklenmeyen platformlar

Bu beta yalnızca macOS için kullanılabilir. Linux (eta oğlu) ve daha sonraki bir sürümde eklenecek olan Windows'u desteklemek için çalışmalar devam etmektedir.

Paket yöneticileri

Şu anda, checkra1n sadece Cydia kurulumunu desteklemektedir. Diğer paket yöneticileri için destek yakında geliyor ve checkra1n güncellemesi gerektirmeyecek.