AppleYardim.Org - iPhone, iPad, Mac, Watch, TV, Hackintosh ile İlgili Yardım Forumu, Haberler ve Paylaşımlar-Şartlar

# AppleYardim.Org Forum Kuralları #
Merhaba, Forumun daha düzenli olması için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatle okuyunuz..
1-) Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2-) T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
3-) Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)
4-) Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5-) Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
6-) Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7-) Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!
8-) Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.
9-) Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image'ler dışında image kullanılamaz. İmzalara image eklenemez.
10-) Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
11-) Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
12-) Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.
13-) Veritabanı arızalarına yol açtığı için kesinlikle, hiçbir şartta üyelikler silinmemektedir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, erişime kapatabilir.
14-) Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır. Crack, Warez, Mp3 vs...
15-) Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmişsayılır.
16-) Forumda Kullandığınız Email Adresinin Sahte Olduğu belirlenirse ve uyarılara rağmen düzeltilmesse Siteden uzaklaştırma alırsınız..
17-) Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kisileri/kurumlari küçük düsürücü, hakaret niteliginde sözler kullanamazsiniz.
Yukarıdaki Kurallara Uymayan üyeler Süreli veya Süresiz Banlanabilirler. Banlama işlemi Adminlerin, Moderatörlerin İnisiyatif ' e Bağlıdır. Lütfen forum kurallarına özen gösterelim..
Yasal Bildirim
Sitemizde paylaşım yapan tüm üyeler T.C.K 20.'ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.'cü maddesinin (2).'ci fıkrasına göre kendi konularından kendileri sorumludur. AppleYardim.Org hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetleri iletişim bölümünden yönetimle iletişime geçilmesi halinde AppleYardim.Org yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve sizlere geri dönüş yapılacaktır.
Sitemizle ilgili merak ettikleriniz ve iletişim için buradan bize mail gönderebilirsiniz.
Bizi Takip Edin